statystyki szczegółowe

Aktualności

PRZEGRANA JUNIORÓW

• autor: LZS Grodziec, 2016-09-24 19:06

W 2 kolejce II ligi juniorów młodszych nasza drużyna uległa na własnym stadionie 3:5 Motorowi Praszka, prowadząc do przerwy 3:1. Już w 3 min. meczu kontrę wyprowadził Kuba Kraus minął na szybkości 3 przeciwników i strzelił w krótki róg bramki gości, w 13 min. pięknym strzałem popisał się Arek Bogusz i gospodarze prowadzili 2:0. Niestety 7 minut póżniej goście strzelili bramkę kontaktową z rzutu karnego którego sprokurował Kamil Mońka. W 31 min ponownie Arek Bogusz popisuje się pięknym strzałem po rozegraniu popisowej klepki z Julkiem Grabowskim. Bramkarz gości przy strzale nie miał nic do powiedzenia. Na przerwę schodzimy prowadząc 3:1. Niestety to wszystko na co było stać naszą drużynę. Po przerwie wyszła całkiem inna drużyna, która przestała walczyć, grać w piłkę biegać nie wykonując żadnych założeń taktycznych. Gospodarze oddali całkiem inicjatywę gościom co za skutkowało stratą aż 4 goli. W 42, 43, 65 i 77 min. meczu. Mecz przegraliśmy 3:5 na własne życzenie.

Skład: Piechota, Wróbel, Gajda, Mońka K, Machulak, Kraus, Grabowski, Pastuch, Bogusz(75 Mońka B), Wrona, Okuniewicz(41 Zarębski).