LZS GRODZIEC - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

WYGLĄD STRONY KLUBOWEJ

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 304
ogółem: 904 675

statystyki szczegółowe

Aktualności

ZAPOWIEDZI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

  • autor: LZS GRODZIEC, 2017-11-01 19:05

...

ROZPOCZNĄ GO W SOBOTĘ 04;11.TRAMPKARZE. W RAMACH ROZGRYWEK II LIGI WOJEWÓDZKIEJ W PRZEDOSTATNIEJ KOLEJCE ZMIERZĄ SIĘ NA WŁASNYM BOISKU ZE SKALNIKIEM TARNÓW OPOLSKI-PRZYWORY. POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ. 10:00.

TAKŻE W SOBOTĘ DRUŻYNA SENIORÓW UDA SIĘ DO POBLISKIEGO DOBRODZIENIA, GDZIE ZMIERZY SIĘ Z TAMTEJSZYM STARTEM, OPROMIENIONYM ZWYCIĘSTWEM W POPRZEDNIEJ KOLEJCE NAD LIDEREM NASZEJ GRUPY DRUŻYNĄ LZS STARY UJAZD 2:1. NASZ PRZECIWNIK ZAJMUJE 2 MIEJSCE W TABELI Z 21 PKT I STOSUNKIEM BRAMEK 27:20. NASZA DRUŻYNA POMIMO DWÓCH ZALEGŁYCH MECZY ZAJMUJE 5 POZYCJĘ Z 14 PKT I BRAMKAMI 11:13. MECZ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 13:00.

INFORMUJEMY KIBICÓW ŻE ZALEGŁE MECZE SENIORÓW ZOSTANĄ ROZEGRANE:

18.11.2017. SOBOTA  ZE ŻRÓDŁEM KROŚNICA W KROŚNICY O GODZ. 13:00

26.11.2017. NIEDZIELA Z RADAWIEM W GRODŻCU O GODZ. 13:00

WEEKEND ZAKOŃCZĄ SWOIM MECZEM W NIEDZIELĘ 05.11.JUNIORZY. ZMIERZĄ SIĘ  Z LZS GRONOWICE NA JEGO TERENIE. POCZĄTEK MECZU O GODZ. 10:00. 

ZAPRASZAMY KIBICÓW...

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [201]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS GRODZIEC
LKS TĘCZA SZYMISZÓW 5:1 LZS GRODZIEC
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar

Najnowsza galeria

LZS GRODZIEC-LZS STANISZCZE WIELKIE
Ładowanie...

Losowa galeria

LZS GRODZIEC - LZS STANISZCZE WIELKIE
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LZS ZIMNA WÓDKA 2:0 LZS PORĘBA
LZS STANISZCZE WIELKIE 0:1 SSKS STAL ZAWADZKIE
LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW 10:0 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA
SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE 6:0 KS II KRASIEJÓW
LKS TĘCZA SZYMISZÓW 5:1 LZS GRODZIEC
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZ 1:1 LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE
LKS CZARNI KALINÓW 4:2 LZS KADŁUBIEC

Statystyki drużyny